Dudr Tools | Ripper37

O RIPPER37

Broušený profil

Zuby pásu Ripper37 nejsou vysekány, ale každý zub je vybroušen pomocí počítačově řízených technologií. Sekání vystavuje materiál velmi vysokému napětí ještě před prvním použitím. Výsledkem může být snížená životnost pásu, nepravidelný výkon a nutnost častějšího ostření.

Pro zajištění dokonale pravidelného profilu zubu se používá speciálně konstruovaných diamantových kotoučů. Z tohoto důvodu lze pás použít ihned po obdržení od výrobce. Vybrušování profilů je časově velmi náročný proces, ale díky tomu jsou pásy ostřejší, spolehlivější a déle vydrží.

Rovnější a čistší řez s menším prořezem
CNC rozvádění pásů

Nekompromisní přesnost rozvádění zubů pilových pásů Ripper37 zaručují přímý a efektivní řez. Dokonce i nepostřehnutelné rozdíly v přesnosti rozváděných pásů mají za následek širší prořez, nerovný řez a vytváří hrubý povrch řezu.

Výrobce používá speciální techniky k vytvoření optimálního rozvodu. Každý pás prochází přesným digitálním fotometrickým měřením, které automaticky kontroluje všechny nevyrovnané zuby. Pásy jsou poté předmětem dalšího testování které se skádá z digitální kontroly profilu zubu, kontroly rovnosti, měření tvrdosti a mikrostrukturální analýzy.

Výsledkem je, že pilové pásy Ripper37 jsou rovnější, přesnější a rychlejší než jakýkoli pás předtím. Každý pás lze ihned po obdržení použít.

Trvanlivost - o 37% delší životnost, rychlejší řez,
perfektní materiály

Výroba nejlepších výrobků začíná volbou nejlepších surovin. Ripper37 je vytvořený z vysoce kvalitní západoevropské oceli obohacené o uhlík, metalurgicky upravené pro dosažení našich velmi náročných standardů. Také přesné tvrzení a žíhání materiálu zaručuje optimální rovnováhu mezi pevností a pružností. Tím je zaručeno pevnější a rovnější tělo díky čemuž lze použít rychlejší posun pásu a nařezat v kratším čase více materiálu než bylo kdy předtím možné. Přesné postupy výroby jsou přísně střeženým tajemstvím výrobce. Ripper37 ale dostal jméno podle skutečnosti prokázané testy.

Maximální životnost pásu - ultra pevné sváry

Ripper37 mohou být dodávány v metráži, nebo svařené na požadovanou délku. Náš proces svařování zajišťuje dokonalý svar, který v žádném případě nebude tím nejslabším místem Vašeho pásu. Svarem jsme si tak jistí, že na něj dáváme doživotní záruku. V případě prasknutí hlavního svaru u nového pásu od nás máte automaticky nový pás zdarma!!!